Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
Studentów życie na URze

Praca - Inspektor terenowy (czerwiec - wrzesień)

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna -> Dział ogólny
Autor Wiadomość
Piotr Motyka

Dołączył: 14 Maj 2015
Posty: 2
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 22:30, 22 Maj 2015    Temat postu: Praca - Inspektor terenowy (czerwiec - wrzesień)

INSPEKTOR TERENOWY

Opis stanowiska:
Firma geodezyjna Euromap poszukuje pracowników na stanowisko inspektora terenowego
do realizacji projektu kontroli obszarowych metodą FOTO na obszarze województwa śląskiego. Praca ma zlecenie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
Do obowiązków pracownika należeć będzie:
Sporządzenie dokumentacji fotograficznej w terenie, na wcześniej zlokalizowanych działkach rolnych w obrębie danych miejscowości.

Wymagania:
• dyspozycyjność w okresie od 20 czerwca do 15 września 2015,
• umiejętność obsługi laptopa, tabletu
• prawo jazdy kat. B i własny środek transportu,
• umiejętność czytania i analizowania map,
• sumienność, rzetelność i dokładność,
• bardzo dobra orientacja w terenie,
• niekaralność za przestępstwa umyślne (warunek konieczny),
• preferowane wykształcenie:
o średnie: geodezyjne lub w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska lub leśnictwa,
o wyższe: w zakresie geodezji, kartografii, rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska lub leśnictwa,

Oferujemy:
• szkolenie,
• pracę w młodym i ambitnym zespole,
• umowę o dzieło,
• zarobki na poziomie 3500-5000 zł/m-c,
• 10 miejsc pracy.

Dodatkowe informacje:
Termin rekrutacji: do 9 czerwca 2015r.
Mile widziane również zespoły 2-3 osobowe.
W odpowiedzi na ogłoszenie proszę przesłać swoje CV na adres
[link widoczny dla zalogowanych] z dopiskiem w tytule wiadomości: „inspektor terenowy”.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Ostatnio zmieniony przez Piotr Motyka dnia Pią 22:45, 22 Maj 2015, w całości zmieniany 3 razy
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna -> Dział ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)