Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
Studentów życie na URze

Absolwenci - oferta pracy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna -> Dział ogólny
Autor Wiadomość
Human Resources Poland

Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

PostWysłany: Śro 13:42, 11 Sty 2017    Temat postu: Absolwenci - oferta pracy

Technolog/ Konsultant Sprzedaży
Lokalizacje: Katowice (śląskie)

Opis stanowiska:

Rozwój kanału sprzedaży asortymentu, maszyn i linii technologicznych Convenience Food.
Przygotowywanie dokumentów pro sprzedażowych na potrzeby własne i działu handlowego - szablony ofert, karty katalogowe, informacje produktowe na potrzeby serwisów internetowych oraz publikacji w prasie branżowej.
Odpowiedzialność za realizację planu sprzedażowego indywidualnego jak i firmowego (w zakresie zarządzanego asortymentu).
Ustalanie polityki związanej z tworzeniem i rozwijaniem kanału sprzedażowego.
Przeprowadzanie prób technologicznych u klientów.
Ustalanie cen, warunków i zasad współpracy z odbiorcami B2B.
Planowanie sprzedaży.
Tworzenie budżetów sprzedażowych.
Analiza rynku.

Wymagane:

2 lata doświadczenia na stanowisku Technologa (przy produkcji żywności).
Dobra znajomość technologii procesowej w przemyśle convenience food, mięsnym, mleczarskim lub piekarniczym.
Doświadczenie w negocjacjach handlowych dotyczących procesu budowy kanału sprzedażowego (umowy z pośrednikami handlowymi).
Doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży B2B urządzeń convenience food.
Znajomość branży przetwórstwa mięsnego i/lub gastronomii.
Znajomości formalno–prawnych przepisów dotyczących produktów mięsnych.
Czynne prawo jazdy kat. B
Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym (B2).
Min. wykształcenie średnie.
Gotowość do wyjazdów służbowych.

Mile widziane:

Doświadczenie na podobnym stanowisku w szczególności w rozwoju kanału sprzedaży oraz we wspieraniu działu handlowego w projektach handlowych obejmujących daną grupę produktów.
Wykształcenie wyższe kierunkowe m.in. Technologia żywności, Biotechnologia, Towaroznawstwo lub Technolog/Inżynier budowy maszyn.

Firma oferuje:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy uzależniony od wyników sprzedażowych.
Możliwość udziału w szkoleniach branżowych.
Samochód, telefon oraz komputer.
Miłą atmosferę pracy.
Prosimy o przesyłanie CV na adres [link widoczny dla zalogowanych]

Autor Wiadomość
twojekinopl

Dołączył: 20 Maj 2018
Posty: 38

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Nie 21:49, 20 Maj 2018    Temat postu:

b vbv f df dc f vhfk h

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum studentów Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie Strona Główna -> Dział ogólny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)